“Tai ką šiandien dėvi elegantiškos būsimos mamos!” – toks šūkis lydi vienintelės šiaurės Lietuvoje, Šiauliuose, įsikūrusios  specializuotos drabužių būsimoms mamoms parduotuvės MAMA+ kolektyvą. Mielos būsimoms mamos, sveikiname Jus šiuo pačiu gražiausiu gyvenimo laikotarpiu ir kviečiame apsilankyti pas mus! Kiekvieną sezoną stengiamės pradžiuginti Jus gausiu prekių asortimentu. Šių dienų besilaukianti mama – tai veikli, keliaujanti, aktyviai sportuojanti, dirbanti ir pramogaujanti. Ir visoms Jums galime pasiūlyti natūralių audinių, įvairiausių spalvų ir stilių madingus, patogius, kokybiškus, kartu su pilvuku didėjančius drabužius. Kelnės, palaidinės, suknelės, megztiniai, sijonai, paltai, pėdkelnės, pilvą palaikantys diržai, apatinis trikotažas – visa tai kruopščiai atrinkta tiesiai iš gamintojų, aukščiausios kokybės. Kiekvienai apsilankiusiai būsimai mamai bus skirtas dėmesys, malonus aptarnavimas, pagalba ir patarimai renkantis rūbus. Nuolaidos ne tik akcijų laikotarpiu, per išpardavimus, bet ir nuolatinėms klientėms.
Netinka darbo laikas? Galima jį priderinti prie Jūsų: skambinkite telefonu 8 698 27455 ir pasistengsime, kad jūs galėtumėte apsilankyti pas mus Jums patogiu metu.
Norite viską įsigyti neišeidamos iš namų? Rašykite mums 
mamaplius@splius.lt ir pašto kurjeris pristatys Jums mūsų prekes, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje jūs gyvenate.
Mielos būsimos mamos, čia jūs visada laukiamos, mes pasiruošę Jums padėti būti pačia stilingiausia ir madingiausia moterimi.
Mus rasite A. Mickevičiaus g. 2A  naujai atidarytame Verslo centre, įėjimas iš Vilniaus g.

Parašykite mums: